X
تبلیغات
زولا
آرشیو فروش کشنده - آخرین قیمتهای روز کامیون - فروش,کامیون,کامیونت,کشنده,کمپرسی,لیزینگی,تسهیلات,قیمت,
شرکت جهان راه خودرو ارائه دهنده تسهیلات در خرید خودرو سنگین و همچنین فروش خودروهای سنگین و سبک و راهسازی به صورت نقد و اقساط
پنج‌شنبه 8 اسفند 1392 :: 11:19 :: نویسنده : شرکت جهان راه خودرو

برای دیدن مطلب به ادامه مطلب بروید

عصر خودرو - برخی تفاوت های دو کامیون "فراز" و "هوو" رسانه ای شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو» به نقل از موج ، "فراز" یک کشنده 4*6 با حداکثر توان خروجی 380 اسب بخار می باشد. وزن ناخالص ترکیبی(کشندگی) این خودرو 49 تن می باشد و نوع گیربکس آن HW18710T(10 دنده جلو و دو دنده عقب) است.

نوع موتور کامیون "فراز" WD615.96C با استاندارد آلایندگی یورو3 است و از سیستم ترمز Pneumatic ABS+EVB برخوردار می باشد.

"فراز" که با چهره ای متفاوت نسبت به "هوو" در بازار ایران عرضه می شود به دو سیستم کروز کنترل و محدودکننده سرعت، و کنترل و عیب یابی الکترونیک مجهز است.

براساس این گزارش، سیستم موتور و سوخت رسانی در دو محصول "فراز" و "هوو" دچاز تغییرات زیادی شده است بطوریکه موتور "فراز" استاندارد یورو3 را پاس می کند اما موتور "هوو" دارای استاندارد یورو2 بود.

در سیستم ترمز خودرو "هوو" ترمز کمکی صرفا به خفه کن اگزوز مجهز بود و ظرفیت تانک باد آن 100 لیتر و در شرایط ارتقاء یافته 120 لیتر بود اما در محصول "فراز" ترمز کمکی به ترمز موتوری(EVB) و خفه کن اگزوز مجهز است و ظرفیت تانک باد آن 140 لیتر می باشد.

در سیستم های برقی این دو خودرو باید اشاره کرد که محصول "فراز" دارای دینام جدید، سیستم تنظیم الکترونیکی موتور، سیستم CAN، پدال گاز الکترونیکی، خاموش کردن الکترونیکی موتور، کلید مصرف سوخت اقتصادی در حالت بی بار، کروز کنترل و محدودکننده سرعت و ... است که خودرو "هوو" به این تجهیزات مجهز نبود.

مصرف سوخت کامیون "فراز" 38 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد که نسبت به محصول "هوو" دو لیتر کمتر است.

این گزارش می افزاید: محصول "فراز" یک کامیون ارتقاء یافته از محصولات "هوو" است و همانطورکه می دانید شرکت CNHTC، کامیون های تولیدی خود را با نام "هوو" به بازار جهانی عرضه می کند و هر سال نسبت به نیاز بازار و سطح رشد استانداردهای جهانی تغییراتی در آن ایجاد و به محصولات تولیدی را ارتقاء می دهد.

بنابراین گزارش، بهادر کاظمی معاون سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، نیز در خصوص آخرین وضع بررسی استانداردهای کامیون "فراز" می گوید: شرکت تولیدکننده کامیون "فراز" یکی از شرکت‌های بزرگ تولیدکننده ماشین‌آلات سنگین در چین است و ما این کامیون را نیز طبق معمول از نظر استاندارد و کیفیت به طور کامل بررسی می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه کامیون "فراز" محصول ارتقاء یافته کامیون های "هوو" است، می افزاید: در مورد کامیون "هوو" نیز هیچ گاه گفته نشد که خودرو استاندارد نیست، بلکه از نظر کیفیت در شرایط حداقلی قرار داشت.

معاون نظارت بر اجرای استاندارد و سیستم‌های کیفیت سازمان استاندارد تاکید می کند: چنانچه خودرویی از نظر کیفیت مشکل دارد، نمی‌توان گفت که هر خودرو دیگری که آن تولیدکننده به بازار عرضه می‌کند نیز مشکل دارد.

کاظمی همچنین خاطرنشان کرد: ملاک سازمان استاندارد برای تایید کامیون "فراز"، پاس کردن استانداردهای لازم است و در صورت لزوم با توجه به سابقه "هوو" ممکن است سخت‌ گیری‌های بیشتری در مورد این کامیون انجام شده و برخی استانداردها نیز تکرار شود


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید